1Ośrodek campingowy w granicach Fromborka, przy trasie do Braniewa i Kaliningradu. Położony jest w bardzo ładnym miejscu i malowniczej okolicy Zalewu Wiślanego oraz perły architektonicznej Warmii - Katedry Fromborskiej.

Na jego terenie znajdują się domki letniskowe ( w domkach jest prąd, toalety, prysznic, powierzchnia 30m2/domek). Każdy z nich dzieli sie na dwa pokoje, jeden 2-osobowy, a drugi 3-4 osobowy. Istnieje możliwość wynajęcia jednego pokoju albo całego domku. Przy dłuższym pobycie w naszym Ośrodku klienci mają do dyspozycji czajnik elektryczny, kuchenkę gazową i mini lodówkę.

Na terenie ośrodka znajduje się duże pole namiotowe oraz teren przystosowany dla wozów campingowych. Ich użytkownicy mają do dyspozycji budynek z toaletami i prysznicami, miejsca na ogniska oraz możliwość bezpłatnego korzystania z atrakcji, które oferuje nasza świetlica w budynku głównym. Dla klientów naszego Ośrodka przeznaczone jest również pomieszczenie w którym znajduje się pralka, mikrofala, kuchenka gazowa oraz stanowisko do zmywania naczyń.

2
3
4
9
10

Obok znajdują się 2 budynki, w pierwszym mieści się recepcja + sala bankietowa (powierzchnia ok. 300 m2, sala jest w stanie pomieścić imprezy na 100 osób). W sali bankietowej znajduje się również bar serwujący: przekąski, napoje alkoholowe oraz bezalkoholowe. Do dyspozycji naszych klientów mamy: stół do ping ponga, lotki, piłkarzyki oraz projektor filmowy. Istnieje możliwość wynajęcia sali na różne imprezy okolicznościowe. Nasi klienci mają również możliwość skorzystania z Internetu bezprzewodowego.

W sezonie od maja do października zapraszamy wszystkich kibiców oraz zainteresowanych do oglądania na dużym ekranie wielkich wydarzeń sportowych: mecze piłki nożnej, mecze piłki siatkowej, boks, gale KSW, i wiele innych.

camping_frombork (1)
camping_frombork (5)
camping_frombork (4)
camping_frombork (2)
camping_frombork (3)
camping_frombork (6)
camping_frombork (10)
camping_frombork (9)
camping_frombork (7)
camping_frombork (8)

Na Terenie ośrodka znajduje się również parking, boisko do siatkówki i koszykówki. Teren ośrodka wynosi ponad dwa hektary.

Ceny jak w schroniskach młodzieżowych.

Rezerwacje e-mail i telefonicznie. Ceny Przystępne